maandag 22 oktober 2018

HIK Activiteiten in November

HIK activiteiten in November
  • Golf toernooi en clinic op Limuru Golf & Countryclub 4 november
  • Koffieochtend Afrikaanse sieraden workshop 16 november
  • Full Moon Dinner, River Café in Karura forest 21 november


Jambo, jambo!

Op 4 november organiseert de HIK de strijd om de Hein Heyster Bokaal en een clinic voor iedereen die wil kennismaken met golf. De Limuru Golf & Country club is schitterend gelegen tussen de thee plantages. Ontvangst voor toernooi om 10.30 uur, voor de clinic om 13.30 uur. Kosten voor HIK vrienden 3000 kes, ben je nog geen vriend dan betaal je 4000 kes.

Meld je voor 29 oktober aan via http://bit.ly/HIKgolfdag


Op 16 november is er weer een koffieochtend met een interessante workshop je eigen Afrikaanse sieraden maken. De bijdrage is 1000 kes, daarvoor neem je jouw eigen creatie mee naar huis. Aanmelden voor 10 november as bij Liesbeth de Vegt per mail naar [email protected] Dan krijg je de locatie gemaild.


The forest, the moon, the live band, and a refined dinner...op 21 November as. Come enjoy the magic!

 We hebben 20 stoelen gereserveerd voor het full moon diner in het River café in Karura forest.  Kosten bedragen 6500 kes pp (are non-refundable and made on a first-come, first served basis, with confirmation by mpesa payment only)

Voor meer info neem contact op met Ilse van Eetvelt 0790 406 746

De uiterste inschrijfdatum is 5 november via http://bit.ly/HIKfullmoondinner


Kwaheri,

De Event cie