Doorgaan naar hoofdcontent

Koning reikt Erasmusprijs 2018 uit aan Barbara Ehrenreich

Koning reikt Erasmusprijs 2018 uit aan Barbara Ehrenreich
Zijne Majesteit de Koning, Regent van de Stichting Praemium Erasmianum, reikt dinsdagmiddag 27 november 2018 in het Koninklijk Paleis Amsterdam de Erasmusprijs uit aan de Amerikaanse journaliste en schrijfster Barbara Ehrenreich (1941). De Erasmusprijs viert dit jaar haar 60-jarig jubileum met het thema 'De Kracht van Onderzoeksjournalistiek'.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Koeweit, Turkije en IJsland
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 31 oktober op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Staat Koeweit, Z.E. Abdulrahman Humood Alotaibi, de ambassadeur van de Republiek Turkije, Z.E. Şaban Dişli en de ambassadeur van de Republiek IJsland, Z.E. Gunnar Pálsson.
Lees verder