maandag 22 oktober 2018

Koningin Máxima reikt Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2018 uit aan Reinbert de Leeuw

Koningin Máxima reikt Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2018 uit aan Reinbert de Leeuw
Hare Majesteit Koningin Máxima reikt op maandagmiddag 26 november in Muziekgebouw aan 't IJ de Prins Bernhard Cultuurfonds Prijs 2018 uit aan dirigent en componist Reinbert de Leeuw. Het Cultuurfonds kent deze oeuvreprijs jaarlijks toe aan een persoon of instelling met een grote staat van dienst op het gebied van cultuur, natuur of wetenschap in Nederland.
Lees verder

Koning bezoekt 30e conferentie van Nederlandse Defensie- en Veiligheidgerelateerde Industrie
Zijne Majesteit de Koning woont op donderdag 15 november 2018 de 30e conferentie bij van de Stichting Nederlandse Industrie voor Defensie en Veiligheid (NIDV) in Rotterdam. Minister Bijleveld van Defensie is één van de sprekers op het symposium. Aansluitend bezoekt de Koning de NIDV-tentoonstelling, waar industrie, overheid en kennisinstituten op het gebied van defensie- en veiligheidgerelateerde industrie uit Europa en daarbuiten zich presenteren en elkaar ontmoeten.
Lees verder