Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 10 oktober 2018

Laat u inspireren op de Noord-Nederlandse Landbouwbeurs

Laat u inspireren op de Noord-Nederlandse Landbouwbeurs
Wilt u ideeën en kennis opdoen voor uw agrarische bedrijf? Kom dan naar de Noord-Nederlandse Landbouwbeurs in Leeuwarden.De beurs Van 12 tot en met 15 december is de Noord-Nederlandse Landbouwbeurs in Leeuwarden. Op deze beurs zijn honderden exposanten uit de agrarische sector aanwezig om hun...
Lees verder

Doe inspiratie op bij de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen Gorinchem
Wilt u ideeën en kennis opdoen voor uw agrarische bedrijf? Kom dan naar de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen in Gorinchem, een agrarisch kennis- en contactplatform voor de rundveehouderij, akkerbouw en loonwerkbranche.
Lees verder

Laat u inspireren op de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen Gorinchem
Wilt u ideeën en kennis opdoen voor uw agrarische bedrijf? Kom dan naar de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen in Gorinchem, een agrarisch kennis- en contactplatform voor de rundveehouderij, akkerbouw en loonwerkbranche.
Lees verder

Krijg nieuwe ideeën op de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen Hardenberg
Wilt u ideeën en kennis opdoen voor uw agrarische bedrijf? Kom dan naar de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen in Hardenberg, een agrarisch kennis- en contactplatform voor de rundveehouderij, akkerbouw en loonwerkbranche.
Lees verder

Kansen voor Nederlands bedrijfsleven bij wederopbouw Sint Maarten
Op 28 september startte een traject van informatievoorziening over projecten voor de wederopbouw van Sint Maarten. 160 bedrijven kregen informatie over kansen in infra, afvalmanagement en nutsvoorzieningen.
Lees verder

Handige interactieve tool voor internationale financiering of exportverzekering
Bent u ondernemer en op zoek naar financiering voor import, export of buitenlandse investeringen? Of zoekt u een exportkredietverzekering? Met onze nieuwe tool zien u én uw financieel adviseur binnen 5 minuten of een aanvraag voor uw financiering of exportverzekering haalbaar is.
Lees verder

Paneldiscussie #Youth4Change, kick-off One Young World
Dit jaar wordt de One Young World Summit in Den Haag gehouden van 17 tot en met 20 oktober. Orange Corners organiseert de kick-off op 16 oktober met een interactieve paneldiscussie #Youth4Change met jonge influencers uit Afrika en het Midden-Oosten.Jongeren en werk De thema's die worden besproken...
Lees verder

Road2Vietnam en Indonesië
Wilt u weten wat uw mogelijkheden zijn in Vietnam en Indonesië? Kom dan naar de bijeenkomst Road2Vietnam en Indonesië op 7 december. U ontmoet er vertegenwoordigers van relevante organisaties, (landen)experts en ervaringsdeskundige ondernemers en kunt direct met hen in gesprek. Verder komen de...
Lees verder

Toewijzing tariefcontingenten kaas Verenigde Staten
Nieuwsbericht 18.089 - De Europese Commissie (EC) heeft de toewijzing bekend gemaakt voor de tariefcontingenten voor de uitvoer van kaas naar de Verenigde Staten (Verordening (EG) nr. 1187/2009).
Lees verder

ORIO-programma helpt Servië met afvalwater en riolering
Riolering is vaak een probleem in Servische landelijke gebieden. Dankzij een schenking van de Nederlandse overheid kan de Servische stad Leskovac nu een afvalwater- en rioleringsnetwerk aanleggen.
Lees verder