Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 12 oktober 2018

Nieuw reisadvies voor Myanmar
Logo

24/7 BZ Informatieservice

 Zojuist is een nieuw reisadvies gepubliceerd voor Myanmar.

Link naar BZ Informatieservice Reisadvies Myanmar

 

Door veel regen zijn delen van Myanmar overstroomd geweest. Houd rekening met slechte wegen, vooral in Kayin State en de Bago Regio. Reis alleen als dit noodzakelijk is naar het grensgebied met India. Hier zijn gewapende etnische groeperingen actief en vindt illegale handel plaats. Medische voorzieningen en de verkeerssituatie zijn verbeterd in de steden: Yangon, Bagan, Mandalay, Naypyidaw en rondom het Inle Lake. Daarom gaat de kleurcode voor deze steden van geel (let op, veiligheidsrisico's) naar groen (geen bijzondere veiligheidsrisico's).