Doorgaan naar hoofdcontent

NVT Nieuws 07: ALV, koffieochtend

Layout niet goed? Klik hier om deze nieuwsbrief in uw reguliere webbrowser te bekijken.

NIEUWSBRIEF NR: 07 DATUM: 21 oktober 2018

Algemene Ledenvergadering

We herinneren nog een keer aan de Algemene Leden Vergadering (ALV) van 31 oktober 2018. Toegang hebben alleen leden die vóór aanvang van de ALV hun contributie 2018/2019 hebben voldaan. U kunt de documenten voor deze vergadering van tevoren inzien. De vergadering wordt gehouden in de bovenzaal van Bistro 33. Er is koffie of thee namens de NVT.

 

 
  Betreft:NVT Algemene Ledenvergadering
  Tijd:2018-10-31 19:00
  Plaats:Bovenzaal van Bistro 33
  Adres:Sukhumvit Soi 33
  BTS:Asok, Phrom Phong
  MRT:Sukhumvit
 

 


KIS biedt beurs aan

KIS Internationale School in Bangkok zoekt getalenteerde leerlingen voor een volledige beurs voor het International BaccalaureateDiploma voor Grade 11 and 12 (Year 12 en 13) schooljaar 2019-2020 en 2020-2021. De winnaar van de beurs betaalt geen schoolgeld gedurende de 2 jaar van het IB Diploma. Gedeeltelijke beurzen en beurzen voor andere leeftijden zijn ook beschikbaar. KIS biedt al 20 jaar het International Baccalaureate aan. De school heeft ongeveer 700 leerlingen uit 55 landen die samen een gezellige gemeenschap vormen op een ruime campus in de buurt van het centrum van Bangkok. Voor meer informatie email SVP naar Linda Belonje.

KIS


Koffieochtend in de residentie

Donderdag 8 November 2018 bent u welkom bij de NVT-ochtend met koffie en gebak in de residentie van de Nederlandse ambassadeur, Kees Rade. Ons NVT lid Henriette Jansen zal dan vertellen over haar werk, waarbij ruim gelegenheid is tot het stellen van vragen. Lees eventueel ter voorbereiding het interview verschenen in "De Tegel". Deelname is gratis, na aanmelding uiterlijk de maandag ervoor. Er is geen gelegenheid tot parkeren op het terrein. Bezoekers dienen een identiteitsbewijs te kunnen tonen. De voordracht wordt gehouden in het Engels.

Summary of presentation

Henriette will present a snapshot of what we know today of the levels and patterns of domestic violence in the Asia-Pacific region. While violence against women (VAW) is common everywhere, prevalence rates hide huge variations between and within countries. This exploration underlines the importance of understanding the context and the story that data tell us. She will also discuss some of the challenges of data collection and the impact that surveys and data can have if used properly.

Henriette

Dr Henriette Jansen is currently Technical Advisor, Violence against Women, Research and Data in the United Nations Population Fund (UNFPA) Asia and the Pacific Regional Office (APRO), Bangkok. She initiated and leads the 'kNOwVAWdata' initiative, a partnership between UNFPA/APRO, DFAT, the University of Melbourne and ANROWS. The initiative aims to support ethical and rigorous VAW prevalence studies and to strengthen regional and national capacities. She has supported or led some 35 national prevalence studies on VAW worldwide and trained thousands of researchers, working with UN, Governments and NGOs.

 

 
  Betreft:NVT koffieochtend
  Tijd:2018-11-08 10:00
  Plaats:Nederlandse residentie
  Adres:106 Wireless Road
  BTS:Phloenchit
 

 De NVT publiceert haar activiteiten ook op de Website, Facebook en YouTube.


Mede mogelijk gemaakt door onze sponsors:

PlatinaGoud
B-Quik KIS
ZilverBrons
Spirit Cinevideo Thailand AA Insurance Brokers Europcar
3 October Vereeniging Vischu.com

Dit is een nieuwsbrief van de Nederlandse Vereniging Thailand. U ontvangt deze nieuwsbrief omdat u wel eens contact heeft gehad met de NVT. Deze wordt telkens aan leden, maar soms ook aan een wijdere kring verstuurd. Als u geen prijs stelt op volgende edities, stuur dan een lege e-mail via deze knop, of antwoord op deze mail met als boodschap "Stop Nieuwsbrief NVT".