Doorgaan naar hoofdcontent

Ontmoet Chinese zakenpartners op het China-Netherlands Business Forum

Ontmoet Chinese zakenpartners op het China-Netherlands Business Forum
Bent u geïnteresseerd in zakendoen in China? Wilt u contacten leggen met Chinese ondernemers? Kom dan naar het China-Netherlands Business Forum op 16 oktober in het Gemeentemuseum in Den Haag. Belangrijke sprekers zijn de Chinese premier Li Keqiang, minister-president Rutte en minister Kaag. Ter...
Lees verder

Matchmaking tijdens Nordic Organic Food Fair & Natural products Scandinavia
Bent u actief in de biologische voedselindustrie en op zoek naar internationale zakenpartners in Scandinavië? Doe dan op 14 en 15 november mee met het matchmakingevenement van Enterprise Europe Network (EEN) tijdens de Nordic Organic Food Fair & Natural products Scandinavia-beurs. De...
Lees verder

EEN-matchmaking tijdens Nordic Organic Food Fair & Natural products Scandinavia
Bent u actief in de biologische voedselindustrie en op zoek naar internationale zakenpartners in Scandinavië? Doe dan op 14 en 15 november mee met het matchmakingevenement van Enterprise Europe Network (EEN) tijdens de Nordic Organic Food Fair & Natural products Scandinavia-beurs. De...
Lees verder

Save the date: USA & Canada Business Week 2018
De Verenigde Staten en Canada zijn al jaren goede handelspartners van Nederland. Bent u nieuwsgierig naar de kansen die deze landen uw bedrijf bieden? Verken de mogelijkheden tijdens de USA & Canada Business Week van 27 tot en met 29 november.
Lees verder

Gelukkig fietsland vol kennis: Nederland vergeleken met de wereld
Nederlanders behoren tot de gelukkigste mensen ter wereld, gebruiken de meeste fietsen en hebben de meest uitgebreide kennisinfrastructuur.
Lees verder

Kabinet zoekt nieuwe Nationale Iconen
Wat zijn Nederlandse topinnovaties die wereldwijde problemen oplossen én bijdragen aan onze economie?
Lees verder

Zakendoen in Macedonië, Albanië en Kosovo – Kansen in de ICT-sector
Bent u actief in de ICT sector en wilt u weten of er ook voor uw bedrijf kansen liggen in de Westelijke Balkanlanden? Kom dan naar het evenement Zakendoen in Macedonië, Albanië en Kosovo – kansen binnen de ICT-sector, op 2 november in Den Haag.
Lees verder

10 jaar Enterprise Europe Network in vogelvlucht
Enterprise Europe Network (EEN) bestaat 10 jaar en vierde dit jubileum op de Innovation Expo 2018.
Lees verder

Mijlpaal: 100 keer Partners for International Business
Minister Sigrid Kaag van Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking heeft op 3 oktober het 100e Partners for International Business (PIB) convenant getekend.
Lees verder

8 oktober laatste dag aanvragen invoerregeling gezouten pluimveevlees
Nieuwsbericht 18.088 - Wilt u nog aanvragen voor de invoerregeling gezouten en ander pluimveevlees van oorsprong uit Brazilië, Thailand en andere derde landen?
Lees verder