Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 8 oktober 2018

Prinses Margriet bij Centennial Dinner en opening 49th Union World Conference on Lung Health

Prinses Margriet bij Centennial Dinner en opening 49th Union World Conference on Lung Health
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden is dinsdag 23 oktober aanwezig in de Ridderzaal bij The Union President's Centennial Dinner, op de vooravond van de 49th Union World Conference on Lung Health. Woensdag 24 oktober opent zij de 49e conferentie van The International Union Against Tuberculosis and Lung Disease in het World Forum in Den Haag. Dat doet zij vanuit haar rol als beschermvrouwe van KNCV Tuberculosefonds. Prinses Akishino van Japan is als beschermvrouwe van het Japanse Tuberculosefonds ook bij beide gelegenheden aanwezig.
Lees verder

Afscheidsaudiëntie ambassadeur België
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van het Koninkrijk België, Z.E. de heer Chris Hoornaert.
Lees verder