Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 13 oktober 2018

Rijksoverheid: Nederland in trek bij internationale zakenreizigers en toeristen

Nederland in trek bij internationale zakenreizigers en toeristen
De aantrekkingskracht van Nederland voor toeristen en zakenreizigers uit het buitenland groeit. Het aantal door Nederland verstrekte visa voor kort verblijf is in de periode 2011-2017 fors gestegen met ruim 45 procent naar 621.000 per jaar. Naar schatting geven bezoekers uit visumplichtige landen in Nederland bijna 300 miljoen euro per jaar uit. De groei zet naar verwachting de komende jaren door. Dat blijkt uit een onderzoek van SEO Economisch Onderzoek dat het ministerie van Buitenlandse Zaken heeft laten uitvoeren.
Lees verder