Doorgaan naar hoofdcontent

Save the date: Business Week USA & Canada

Save the date: Business Week USA & Canada
De Verenigde Staten en Canada zijn al jaren goede handelspartners van Nederland. Bent u nieuwsgierig naar de kansen die deze landen uw bedrijf bieden? Verken de mogelijkheden tijdens de Business Week USA & Canada van 27 tot en met 29 november.
Lees verder

Handelsmissie naar Italië met focus op aerospace en airport development
Bent u werkzaam in de sectoren aerospace en/of airport development en wilt u zakendoen in Italië? Ga dan van 10 tot en met 13 december mee met de missie naar Italië. Deze unieke missie biedt u een uitstekende gelegenheid om in contact te komen met zakenpartners en relevante partijen op het gebied...
Lees verder

Rondetafelbijeenkomst over internationaal financieren
Ziet u kansen om uw bedrijf internationaal te laten groeien? En bent u op zoek naar financiering? Kom dan op 23 oktober naar de interactieve Rondetafelbijeenkomst over internationaal financieren.Dutch Trade and Investment Fund Voor zakendoen in het buitenland bestaan financiële regelingen vanuit de...
Lees verder

Gratis webinar WBSO Hoe verlaag ik mijn kosten voor R&D?
Innoveren en investeren in R&D kost geld. Met de WBSO kunt u uw R&D-kosten verlagen. Wilt u meer weten over deze innovatieregeling? Na het volgen van dit webinar kunt u zelf eenvoudig een WBSO-aanvraag indienen. U krijgt uitleg over hoe de WBSO werkt. We besteden specifiek aandacht aan:
Lees verder

Octrooiblog: 7 redenen om vooral géén octrooi aan te vragen
Wij van Octrooicentrum Nederland zijn er gek genoeg niet om octrooien te slijten aan ondernemers. Wat we wél doen, is je helpen om een goede keuze te maken: wel of niet octrooi aanvragen?
Lees verder

Seminar Groeien over de grens
Bent u ondernemer en wilt u uw groeimogelijkheden internationaal benutten? Kom dan op 2 november naar het seminar Groeien over de grens, over zakendoen in het buitenland.
Lees verder

Kansenseminar Agrofood export naar Duitsland, Frankrijk, België en Verenigd Koninkrijk
Wilt u agrofoodproducten exporteren naar Duitsland, Frankrijk, België en het Verenigd Koninkrijk (VK)? Kom dan naar het seminar Agrofood export nabije markten, op 29 november in Den Haag.Voor wie? Het seminar richt zich op Nederlandse bedrijven binnen de sector agrofood, die interesse hebben in...
Lees verder

Road2USA&CanadaXL
De Verenigde Staten en Canada staan in de top van landen waar u met succes kunt ondernemen. Het zakelijke klimaat is goed, ondernemerschap wordt gestimuleerd en het zakendoen wordt relatief gemakkelijk gemaakt. Bent u geïnteresseerd? Kom dan naar Road2USA&CanadaXL, het netwerkevenement voor...
Lees verder

Dubai EXPO 2020 biedt kansen voor innoverende ondernemers
Bent u een innoverend ondernemer en werkt u op basis van duurzaamheid? Misschien loont het dan om u te verdiepen in het Expo Live Fund, het subsidiefonds van de wereldtentoonstelling in Dubai.
Lees verder

Aanvragen invoercertificaten Hilton beef uit VS en Canada - november 2018
Nieuwsbericht 18.090 - Van 1 tot en met 5 november 2018, uiterlijk om 13:00 uur, kunt u digitaal invoercertificaten aanvragen voor rundvlees van hoge kwaliteit (Hilton beef) uit de Verenigde Staten en Ca
Lees verder