Doorgaan naar hoofdcontent

Sportminister Bruno Bruins brengt verrassingsbezoek aan Talent TeamNL in Buenos Aires

Sportminister Bruno Bruins brengt verrassingsbezoek aan Talent TeamNL in Buenos Aires
BUENOS AIRES - Minister voor Sport Bruno Bruins heeft vandaag een verrassingsbezoek gebracht aan Talent TeamNL, dat in Buenos Aires is voor de Jeugd Olympische Spelen. Hij bezocht het Olympisch Dorp, waar de talenten onder leiding van Chef de Mission Mark Huizinga zich voorbereiden op de Spelen die zaterdag beginnen.  Bruno Bruins: "Zaterdag beginnen de Spelen, maar de spanning is nu al goed voelbaar. Ik weet het zeker, we spreken hier over de kampioenen van morgen. Namens heel Nederland wens ik Mark Huizinga en zijn team heel veel succes de komende weken."De derde editie van de Jeugd Olympische Spelen worddt van 6 tot 18 oktober in Buenos Aires, Argentinië, gehouden. Toptalenten uit 206 landen tussen de 15 en 18 jaar oud doen hieraan mee. Talent TeamNL bestaat uit 41 sporters die uitkomen in 19 disciplines. Meer informatie over de Jeugd Olympische Spelen en Talent TeamNL is hier te...
Lees verder

Deelnemers twee nieuwe [email protected] programma's bekend
ARNHEM - Maar liefst 29 (oud-)topsporters gaan aan de slag met een van de nieuwe praktijkprogramma's van [email protected] Met steun van het ministerie van VWS en in samenwerking met TeamNL partner Rabobank starten volgende maand de programma's 'procesbegeleiding' en 'sprekers'.  Vanuit het [email protected] programma 'procesbegeleiding' storten negen enthousiaste topsporters zich op het faciliteren en begeleiden van sportverenigingen bij ontwikkelprocessen om de clubambities te verwezenlijken. De topsporters gaan hun competenties verder ontwikkelen om clubs in de 'denk-, voel- en doestand' te krijgen. De sporters die dit programma gaan volgen, zijn: Evelien Berndsen (judo) Jasper Tissen (roeien) Joris Pijs (roeien) Joska le Conté (skeleton) Judith Engberts (zeilen) Niki van Sprang (roeien) Sanne Verhagen (judo) Tim Verbeek (bridge) Vincent van der Want (roeien) Tijdens het [email protected]
Lees verder

André Bolhuis kondigt vertrek bij NOC*NSF aan
ARNHEM - NOC*NSF voorzitter André Bolhuis heeft de leden van NOC*NSF vrijdag geïnformeerd over zijn vertrek als voorzitter op 20 mei 2019 tijdens de Algemene Vergadering van NOC*NSF.  André Bolhuis Voorzitter NOC*NSF: "Ik gun mijn opvolger (m/v) alle ruimte en tijd om zich goed voor te bereiden op de Nederlandse deelname aan de Olympische en Paralympische Spelen van Tokyo 2020. Daarnaast vind ik bestuurlijke continuïteit voor NOC*NSF van groot belang, zeker aan het begin van de uitvoering van het recent afgesloten nationale Sportakkoord. Vandaar dat ik besloten heb een half jaar eerder mijn plek ter beschikking te stellen."  Het bestuur van NOC*NSF zal binnenkort met de leden de procedure bespreken die moet leiden tot de benoeming van een nieuwe voorzitter door de Algemene Vergadering (AV) van NOC*NSF.  André Bolhuis werd bijna elf jaar geleden door de leden benoemd in het NOC*NSF...
Lees verder