Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 31 oktober 2018

VBNGBk: Nieuwsbrief 2018-2

Nieuwsbrief 2018-2
De tweede nieuwsbrief van 2018 betreffende het derde kwartaal 2018 is beschikbaar. Leden van de VBNGB ontvangen de nieuwsbrief ook per e-mail. De nieuwsbrief bevat een overzicht van de acties die door het bestuur genomen zijn gedurende deze periode. Nieuwsbrief 2018-2
Lees verder

Inloggen op mijnpensioenoverzicht.nl als Europees staatsburger
Op mijnpensioenoverzicht.nl is veel persoonlijke informatie over het eigen pensioen, ook de AOW, te verkrijgen. Zie nu dit bericht op:  https://www.mijnpensioenoverzicht.nl/european-citizen Inloggen als Europees staatsburger Vanaf eind september 2018 moeten Europese staatsburgers (volgens Europese richtlijnen) toegang krijgen tot deze site via hun eigen nationale inlogmiddel. Door technische beperkingen (buiten de invloedssfeer van Stichting Pensioenregister) is dit […]
Lees verder

Uitleg overgangsrecht bij overheidspensioen belastingverdrag met het V.K.
zie daartoe: ECLI:NL:GHAMS:2018:3916 Instantie Gerechtshof Amsterdam Datum uitspraak 09-10-2018 Datum publicatie 31-10-2018 Zaaknummer 17/00553 Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Overgangsregeling van artikel 30 van het Verdrag Nederland – Verenigd Koninkrijk (2008); In tegenstelling tot hetgeen belanghebbende meent is uit de parlementaire geschiedenis behorende bij het Verdrag niet af te leiden dat de bewoordingen […]
Lees verder