Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 31 oktober 2018

Voor Nederlanders in Frankrijk: activiteiten november - december

 

 
 
 
 
Beste mensen,
 
November is voor de Cercle al de Sinterklaas maand. Op zaterdag 24 november komt Sinterklaas in Lille, bij Carla en brengt dan al cadeautjes en lekkernijen mee ! Dat bezoek gaan we al voorbereiden op de kindermiddag 14 november. Sinterklaasliedjes zingen, kruidnoten bakken, tekeningen maken voor de Sint en Piet ! Ook het kookatelier staat in het teken van Sinterklaas. Het wordt een gezellig tijd, u komt toch ook ?
Dit jaar hebben we het Kerstdiner op vrijdagavond gepland. Reserveer deze avond alvast in uw agenda. Via de knoppen hieronder krijgt u meer details te zien en kunt u zich inschrijven.
 
Graag tot binnenkort
 
Het bestuur