woensdag 31 oktober 2018

Workshop: Masterclass Octrooien, Arnhem

Workshop: Masterclass Octrooien, Arnhem
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Workshop: Masterclass Octrooien, Rotterdam (oktober 2019)
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Workshop: Masterclass Octrooien, Assen (november 2019)
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Amsterdam (december)
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf belangrijk,...
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Apeldoorn (september)
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf belangrijk,...
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Eindhoven
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf belangrijk,...
Lees verder

Opening diverse invoertariefcontingenten in de zuivelsector november 2018
Nieuwsbericht 18.095 - Van 20 tot en met 30 november 2018, uiterlijk om 13:00 uur, kunt u voor diverse invoerregelingen in de zuivelsector invoercertificaten aanvragen.
Lees verder

Representatieve prijzen pluimvee en eieren oktober 2018
Nieuwsbericht 18.096 - De Europese Commissie heeft de representatieve prijzen in de pluimvee- en eiersector gepubliceerd. Dat staat in Uitvoeringsverordening (EU) 2018/1608.
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten rijst oktober 2018
Nieuwsbericht 18.094 - De Europese Commissie (EC) heeft vandaag de toewijzing gepubliceerd voor de aanvragen van invoercertificaten rijst.
Lees verder

PUBG en Vion winnen Hamel Business Award 2018
Het zakendoen tussen Nederland en Zuid-Korea bloeit. Dit wordt onderstreept door de winnaars van de Hamel Business Awards 2018.
Lees verder