Doorgaan naar hoofdcontent

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Eindhoven (februari)

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Eindhoven (februari)
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze...
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Eindhoven (november 2019)
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze...
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Leeuwarden
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze...
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Rotterdam
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze...
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Arnhem
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze workshop.
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Assen
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze workshop.
Lees verder

Workshop: Zelf op zoek in octrooidatabanken, Apeldoorn
Relevante octrooien zoeken en vinden. Bent u regelmatig actief met technische innovatieprocessen? U kunt efficiënter innoveren en dus tijd en geld besparen door gebruik te maken van gratis en online toegankelijke octrooi-informatie. Hoe u dat aanpakt, leert u in deze workshop.
Lees verder

Matchmaking e-vervoer tijdens Imagine Mobility in Parijs
Werkt u in de elektrisch vervoer branche en bent u geïnteresseerd in zakendoen in Frankrijk? Ga mee naar Parijs en ontmoet Franse ondernemers tijdens het Imagine Mobility matchmaking evenement, op 20 november.Voor wie? Ondernemers en onderzoekers met interesse voor de volgende onderwerpen:
Lees verder

Save the date: India Business Days 2018
Bent u nieuwsgierig naar de kansen die India uw bedrijf biedt? Verken op 11 en 12 december de mogelijkheden tijdens de India Business Days, het niet te missen evenement voor ervaren ondernemers met interesse in de Indiase markt. Het is niet voor niets dat de Business Days zich op India richten. Dit...
Lees verder

E-mobiliteitsbedrijf Heliox, een inspiratie in Europa
De Enterprise Europe Network Award is een prijs voor baanbrekende ideeën die ten goede komen aan lokale gemeenschappen en ook daarbuiten.
Lees verder