Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 26 november 2018

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Georgië

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Georgië
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van Georgië, Z.E. de heer Konstantine Surguladze.
Lees verder

Koninklijke Familie bij uitreiking Prins Claus Prijs 2018
Hunne Majesteiten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima en Hunne Koninklijke Hoogheden Prinses Beatrix, Prins Constantijn en Prinses Mabel zijn donderdag 6 december in het Koninklijk Paleis Amsterdam aanwezig bij de uitreiking van de Grote Prins Claus Prijs 2018 aan de Market Photo Workshop; een cultureel platform en opleidingsinstituut in Johannesburg, Zuid-Afrika. Prins Constantijn reikt als erevoorzitter van het Prins Claus Fonds de prijs uit. Naast de hoofdlaureaat ontvangen ook zes andere laureaten hun prijs uit handen van Prins Constantijn.
Lees verder