woensdag 7 november 2018

Blog II Ambassadeur Kees Rade

Blog II Ambassadeur Kees Rade
Beste landgenoten, De maand oktober begon met mijn eerste werkbezoek aan Chiang Mai. Tijdens een druk bezocht NTCC-event over gezondheidszorg en ouder worden kon ik onze prioriteiten ten aanzien van dit zowel in Nederland als in Thailand hoe langer hoe actuelere thema uiteenzetten. Daarnaast heb ik enkele Nederlandse bedrijven bezocht, goed te zien dat ook in die regio ons ondernemerschap tot aansprekende resultaten leidt. Ik wil hier speciaal de Elephant Parade vermelden, een Nederlands...
Lees verder

Paspoort vernieuwingen in Dallas, Texas
De consulaire afdeling van het Nederlandse Consulaat-Generaal te Miami, zal in Dallas, Texas zijn op 15 en 16 Januari, 2019 voor een 2-daagse mobiele paspoort aanvraag sessie voor het vernieuwen van Nederlandse paspoorten.
Lees verder

Paspoortbalie ambassade Panama gaat van start
Ingangsdatum: woensdag 7 november.
Lees verder

Consulaire Afdeling ambassade Cairo gesloten 7 november 2018
De consulaire afdeling van de Nederlandse ambassade in Cairo zal gesloten zijn voor het publiek op 7 november 2018.
Lees verder

Vrijwilligerswerk in het buitenland? Voorkom nare verrassingen
Wil je vrijwilligerswerk gaan doen in een ontwikkelingsland? Laat je niet verrassen en bereid je goed voor. Vooral vrijwilligerswerk in weeshuizen is populair, maar heeft soms onbedoeld negatieve gevolgen.
Lees verder