Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 november 2018

Informatiebijeenkomst Opschalen medisch-technologische innovaties naar binnen- en buitenland

Informatiebijeenkomst Opschalen medisch-technologische innovaties naar binnen- en buitenland
U zoekt als ondernemer naar de beste route om uw innovatie te laten landen in de zorg. U weet wie uw innovatie gaat gebruiken maar u wilt weten: Wie gaat mijn innovatie betalen? En hoe is de zorg en zorgfinanciering georganiseerd in Nederland, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië en Zweden? Kom...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Opschalen zorginnovaties: wie gaat dat betalen?
U zoekt als ondernemer naar de beste route om uw innovatie te laten landen in de zorg. U weet wie uw innovatie gaat gebruiken maar u wilt weten: Wie gaat mijn innovatie betalen? En hoe is de zorg en zorgfinanciering georganiseerd in Nederland, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië en Zweden? Kom...
Lees verder

Business Forum Singapore-Nederland
Bent u als innovatieve Nederlandse ondernemer geïnteresseerd in het verkennen van de investerings- en handelsmogelijkheden die Singapore u te bieden heeft? Dan bent u van harte welkom op donderdagmiddag 22 november in Rotterdam of vrijdagmiddag 23 november in Eindhoven. In Rotterdam ligt het accent...
Lees verder

Kansenseminar land- en tuinbouw Cuba
Bent u actief in de land- en tuinbouwsector en bent u benieuwd wat Cuba u te bieden heeft? Bezoek dan het kansenseminar, op 15 november in Den Haag. Humanistisch Instituut voor Ontwikkelingssamenwerking (Hivos) heeft zich de afgelopen jaren ingezet voor boeren in Cuba. De organisatie hielp mee aan...
Lees verder

Winnaars Oranje Handelsmissiefonds 2018 bekend
Op 2 november zijn 11 Nederlandse bedrijven uitgeroepen tot winnaar van het Oranje Handelsmissiefonds (OHMF) 2018.
Lees verder

Octrooiblog: Hoe docenten computers het nakijken geven
Docent zijn is een prachtvak. Waarom? Kennis overdragen is erg leuk. Het heeft wel een nadeel. Kennis moet je toetsen en die toetsen moet je stuk voor stuk nakijken. Een tijdrovende klus.
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Apeldoorn (april)
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf belangrijk,...
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Groningen
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf belangrijk,...
Lees verder

Vind internationale zakenpartners tijdens de AgriFoodTech 2018
Biedt u technologische innovaties voor de agrifood-sector? Het Enterprise Europe Network Nederland organiseert een Meet & Match evenement tijdens de vakbeurs AgriFoodTech. Op deze beurs kunt u internationale zakenpartners ontmoeten.
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Rotterdam
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf belangrijk,...
Lees verder