Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 2 november 2018

Koning bezoekt bergtraining mariniers in Schotland

Koning bezoekt bergtraining mariniers in Schotland
Zijne Majesteit de Koning heeft 1 en 2 november 2018 een bezoek gebracht aan mariniers op oefening in de Schotse Hooglanden. Het Korps Mariniers traint jaarlijks in bergachtige en arctische gebieden om wereldwijd operaties en trainingen te kunnen uitvoeren.
Lees verder

Gezondheidsklachten Koningin Máxima
Hare Majesteit Koningin Máxima moet op doktersadvies de komende tijd rust houden. Naar aanleiding van gezondheidsklachten bestaat het vermoeden dat zij een darminfectie heeft. Nadere testen moeten deze diagnose nog bevestigen. Als gevolg hiervan zal zij afzien van een voorgenomen reis naar Tanzania, die zij op 6 en 7 november a.s. zou ondernemen uit hoofde van haar functie als speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling.
Lees verder