Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 8 november 2018

Koning bij symposium dr. Denis Mukwege Foundation

Koning bij symposium dr. Denis Mukwege Foundation
Zijne Majesteit de Koning is woensdagavond 28 november in De Nieuwe Kerk in Den Haag aanwezig bij een symposium van de dr. Denis Mukwege Foundation. Het symposium staat in het teken van het Initiatief voor Herstel en Erkenning, een nieuw internationaal samenwerkingsverband dat de gevolgen van verkrachting als oorlogswapen moet verzachten.
Lees verder

Koning bezoekt Stichting JobHulp
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander heeft donderdagochtend 8 november 2018 een werkbezoek gebracht aan Stichting JobHulp in Culemborg. De stichting begeleidt mensen in een achterstandspositie in het vinden van (vrijwilligers)werk. De Koning bracht het bezoek in zijn hoedanigheid als beschermheer van het Oranje Fonds.
Lees verder