Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 29 november 2018

Koning met minister Schouten op werkbezoek bij melkveehouderijen in Joppe en Diepenveen

Koning met minister Schouten op werkbezoek bij melkveehouderijen in Joppe en Diepenveen
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdagochtend 27 november 2018 samen met vicepremier en minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (LNV) Schouten een werkbezoek gebracht aan twee melkveehouderijen in Joppe en Diepenveen. Het werkbezoek stond in het teken van de kringlooplandbouw. Hierbij komt zo min mogelijk afval vrij, is de uitstoot van schadelijke stoffen zo klein mogelijk en worden grondstoffen en eindproducten met zo min mogelijk verliezen benut.
Lees verder

Staatsbezoek president Kaapverdië - programma
Op uitnodiging van Zijne Majesteit de Koning brengt de president van de Republiek Kaapverdië, Jorge Carlos de Almeida Fonseca, maandag 10 en dinsdag 11 december 2018 een staatsbezoek aan Nederland. Hij wordt daarbij vergezeld door zijn echtgenote, Lígia Dias Fonseca.
Lees verder