Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 8 november 2018

Koningin Máxima aanwezig bij lancering SchuldenlabNL

Koningin Máxima aanwezig bij lancering SchuldenlabNL
Hare Majesteit Koningin Máxima is woensdagmiddag 14 november 2018 aanwezig bij de lancering van SchuldenlabNL. De Stichting SchuldenlabNL is een samenwerkingsverband tussen publieke en private partijen en heeft als doel Nederland schuldenzorgvrij te maken.
Lees verder

Koningin Máxima houdt toespraak bij tienjarig bestaan van het Initiatief voor Duurzame Handel (IDH)
Hare Majesteit Koningin Máxima is donderdagochtend 15 november in de Werkspoorkathedraal in Utrecht aanwezig bij de conferentie 'The Future of Sustainable Trade' ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van het Initiatief voor Duurzame Handel (IDH). Zij neemt deel aan de High Level Breakfast Meeting en houdt een toespraak. Koningin Máxima spreekt in haar hoedanigheid van speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling. Minister Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking houdt ook een toespraak.
Lees verder