Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 26 november 2018

Koningin Máxima bij G20 top in Buenos Aires

Koningin Máxima bij G20 top in Buenos Aires
Hare Majesteit Koningin Máxima bezoekt van donderdag 29 november tot en met zaterdag 1 december de G20 top in Buenos Aires. Argentinië is dit jaar voorzitter van de G20. Koningin Máxima is speciale pleitbezorger van de secretaris-generaal van de Verenigde Naties voor inclusieve financiering voor ontwikkeling (UNSGSA) en erevoorzitter van het mondiale samenwerkingsverband voor inclusieve financiering 'Global Partnership for Financial Inclusion' (GPFI) van de G20.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Armenië, Libië, Sudan
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 28 november op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Armenië, Z.E. de heer Tigran Balayan, de ambassadeur van de Staat Libië, Z.E. de heer Marai Ahmayda Awad Arhim en de ambassadeur van de Republiek Sudan, Z.E. de heer Kamal Bashir Ahmed Mohamed Khair.
Lees verder