Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 1 november 2018

Koningin Máxima opent nieuw kantoorgebouw Goede Doelen Loterijen

Koningin Máxima opent nieuw kantoorgebouw Goede Doelen Loterijen
Hare Majesteit Koningin Máxima opent donderdagmiddag 6 december 2018 in Amsterdam het nieuwe kantoorgebouw van de Goede Doelen Loterijen.
Lees verder

Koning reikt Prijs der Nederlandse Letteren uit aan Judith Herzberg
Zijne Majesteit de Koning reikt donderdagmiddag 29 november in het Koninklijk Paleis Amsterdam de Prijs der Nederlandse Letteren uit aan de Nederlandse dichter, proza- en toneelschrijver Judith Herzberg. De Prijs der Nederlandse Letteren wordt sinds 1956 elke drie jaar toegekend aan een auteur van belangrijke, oorspronkelijk in het Nederlands geschreven, literaire werken. De prijs wordt beurtelings uitgereikt door het Nederlandse en het Belgische staatshoofd.
Lees verder