Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 6 november 2018

Prinses Beatrix bezoekt Bonaire

Prinses Beatrix bezoekt Bonaire
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden brengt van 28 november tot en met 1 december 2018 een bezoek aan Bonaire. Zij bezoekt het eiland op uitnodiging van de Stichting Nationale Parken Bonaire (STINAPA Bonaire), een non-gouvernementele organisatie die verantwoordelijk is voor het beheer van de nationale parken op Bonaire. STINAPA is lid van de Dutch Caribbean Nature Alliance (DCNA), waarvan Prinses Beatrix beschermvrouwe is.
Lees verder

Koning opent tentoonstelling Utrecht, Caravaggio en Europa
Zijne Majesteit de Koning opent zaterdagochtend 15 december de tentoonstelling Utrecht, Caravaggio en Europa in het Centraal Museum Utrecht.
Lees verder