Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 5 november 2018

Prinses Margriet bezoekt Rode Kruis projecten in Haïti

Prinses Margriet bezoekt Rode Kruis projecten in Haïti
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Margriet der Nederlanden brengt van 8 tot en met 12 november een bezoek aan Haïti. Als erevoorzitter van het Rode Kruis bezoekt Prinses Margriet samen met Prins Pieter-Christiaan, vicevoorzitter van het Rode Kuis, projecten op het gebied van rampenpreventie.
Lees verder

Prinses Beatrix onthult nieuwe naam van Sensoor, de landelijke luisterlijn
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden onthult woensdag 12 december 2018 de nieuwe naam van Sensoor, de landelijke luisterlijn in het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid in Hilversum. Aanleiding voor de naamswijziging is de fusering met de zelfstandige hulplijnen in Amsterdam, Den Haag en Utrecht. Vanaf 1 januari vallen alle hulplijnen onder één landelijke organisatie met één herkenbaar nummer.
Lees verder