Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 18 november 2018

Smartlap gezocht in Hongarije


Dames en heren,

De afgelopen weken kwamen we er meerdere keren achter, dat niet iedereen meer op Facebook of LinkedIn zit, c.q. onze berichten ziet. Vandaar deze email. In deze email kunt u lezen over het evenement van 2019! 

We zijn nog hard op zoek naar deelnemers voor een Smartlap bijdrage. Het lijkt erop dat mensen met de tijd minder dapper worden en het "concours" een beetje te serieus nemen. Laten we niet vergeten dat het om het plezier en de grappen gaat; niemand verwacht dat op 26 januari een nieuwe André Hazes opstaat (maar je kunt natuurlijk nooit weten...::) Kies dus gewoon een mooi smartlap uit en schrijf een mooie tekst over Hongarije. Actualiteiten te over! De smartlap "Laat me" van Ramses Shaffy is al vergeven. De organisatie hoort wel graag voor welk nummer u kiest. 

Aanmelding voor het feest op 26 januari is compleet na betaling; instructies in de bijlage. 


Hartelijke groet,
Frido Diepeveen