Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 9 november 2018

VBNGBk: Ervaringen met de Regeling Kwalificerende Buitenlandse Belastingplicht

Ervaringen met de Regeling Kwalificerende Buitenlandse Belastingplicht
Op 13 september 2018 heeft een delegatie van de VBNGB overleg gevoerd met drie leden van de Vaste Commissie voor Financiën van de Tweede Kamer: zie verslag. De Vaste Commissie heeft VBNGB nadere informatie gevraagd wat de problemen zijn bij het verkrijgen van de Inkomensverklaring (Iv), die nodig is voor de regeling Kwalificerende Buitenlandse Belastingplicht […]
Lees verder

Bezwaren tegen status als verdragsgerechtigde en Ninbi beschikking verworpen
ECLI:NL:GHSHE:2018:3666 Instantie Gerechtshof 's-Hertogenbosch Datum uitspraak 31-08-2018 Datum publicatie 07-11-2018 Zaaknummer 17/00750 Formele relaties Eerste aanleg: ECLI:NL:RBZWB:2017:6812, Bekrachtiging/bevestiging  Rechtsgebieden Belastingrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie Belanghebbende heeft de Nederlandse nationaliteit en woont in België. Hij ontvangt een AOW uitkering uit Nederland. De Inspecteur heeft een NiNbi-beschikking afgegeven waarin het 'niet in Nederland belaste inkomen' is […]
Lees verder

Dividendbelasting en EU recht
Gericht aan de Tweede Kamer Betreft Schriftelijke beantwoording WGO I – pakket Belastingplan 2019 Geachte voorzitter, In deze brief treft u de schriftelijke antwoorden aan op een deel van de vragen die zijn gesteld tijdens het wetgevingsoverleg van 5 november 2018 over het pakket Belastingplan 2019. Daaruit haal ik (jdv): "De heer Snels vraagt of […]
Lees verder