Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 29 november 2018

VBNGBk: Rekenregels voor uitkeringsbedragen AOW, ANW e.d. per 1 januari 2019

Rekenregels voor uitkeringsbedragen AOW, ANW e.d. per 1 januari 2019
Zie:  https://www.rijksoverheid.nl/documenten/regelingen/2018/11/19/rekenregels-1-januari-2019-incl.-bijlage-i.1-en-i.2 Rekenregels per 1 januari 2019 Daaruit:  1. Inleiding. In deze rekenregels zijn de gevolgen verwerkt van aanpassingen in het bruto wettelijk minimumloon, de sociale premies, belastingtarieven en heffingskortingen per 1 januari 2019 voor uitkeringsbedragen en grondslagen op het minimumniveau. Ook zijn de belangrijkste beleidswijzigingen met betrekking tot deze uitkeringsbedragen opgenomen.  5. Uitkeringen op minimumniveau […]
Lees verder

Aanvulling verzoek om teruggaaf Franse sociale heffingen over vermogensinkomsten vanaf 2016
Na de vele reacties op onze plaatsing van het bericht verzoek om teruggaaf Franse sociale heffingen over vermogensinkomsten vanaf 2016 deze aanvullende informatie. De formulieren voor ieder fiscaal jaar kunnen zo van internet worden gehaald: www.impots.gouv.fr De twee formulieren die genoemd zijn in ons eerste bericht zijn: Déclaration-des-revenus-2016-2042_1950 Déclaration-des-revenus-2016-2047-1905  
Lees verder

Hospital Clinica Benidorm tekent een overeenkomst met zorgverzekeraars in Nederland
Hospital Clinica Benidorm (HCB) heeft een samenwerkingsovereenkomst getekend  met de belangrijkste zorgverzekeraar in Nederland ACHMEA-Zilveren Kruis; een organisatie die ziektekostenverzekeringen heeft afgesloten met meer dan 5 miljoen Nederlanders. Het contract daartoe werd getekend na maanden van onderhandelingen tussen beide partijen. Daaraan vooraf gingen een onderzoek naar de procesgang en de organisatie van HCB alsmede een […]
Lees verder