Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 4 november 2018

VBNGBk: Verslag van een Kameroverleg met drie staatssecretarissen over grensproblemen

Verslag van een Kameroverleg met drie staatssecretarissen over grensproblemen
Zie dit verslag van een algemeen overleg tussen drie staatssecratisssen en Tweede Kamerleden. Er komen diverse punten aan de orde die door de VBNGB en Fanf recent in een bijzonder overleg met de Commissie Financiën besproken zijn. Ik haal eruit wat vooral van de VBNGB van belang is. Het gehele verslag is te vinden via […]
Lees verder

Brief aan Steven van Weyenberg (Lid Vaste Commissie Financiën van de Tweede Kamer)
Op 1 november 2018 hebben wij onderstaand bericht ontvangen van mevrouw Mieke Kriens, Frankrijk, naar aanleiding van ons bezoek aan de Vaste Commissie Financiën van de Tweede Kamer op13 september 2018 Beste Steven van Weyenberg, Naar aanleiding van het gesprek dat wij hadden met u, Pieter Omtzigt en Martin van Rooijen op 13 september j.l. […]
Lees verder

Woonlandfactoren 2019
De Minister voor Medische Zorg de heer B.J. Bruins heeft in de Staatscourant Nr. 60576 van 30 oktober 2018 de woonlandfactoren van 2019 bekend gemaakt. De VBNGB heeft voor u de woonlandfactoren van 2019 vergeleken met de woonlandfactoren van 2018 en 2017.  Van de 39 landen zijn er 12 die omhoog zijn gegaan. De meerderheid […]
Lees verder