Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 9 november 2018

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Amsterdam (december 2019)

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Amsterdam (december 2019)
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf belangrijk,...
Lees verder

Informatiebijeenkomst innovatieve land- en tuinbouw in Canada
Bent u actief op het gebied van de innovatieve land- en tuinbouw? En wilt u meer weten over de ontwikkeling van de Canadese iHort HUB? Kom dan naar de bijeenkomst over de kansen voor de Nederlandse land- en tuinbouwsector in Canada, op 30 november in Den Haag.
Lees verder

Informatiebijeenkomst European Defence Fund - Maastricht
Is uw bedrijf of kennisinstelling actief in de defensiebranche? Wilt u meer weten over het European Defence Fund en de mogelijkheden voor deelname? Kom dan de Informatiebijeenkomst European Defence Fund. Tijdens deze middag krijgt u meer te horen over de onderwerpen die op de Europese...
Lees verder

Bon Bini for Business Summit Curaçao & Nederland met minister-president Rutte en staatssecretaris Knops
Richt u zich als Nederlandse ondernemer op de fysieke, digitale, of dienstverlenende logistiek? Werkt u aan innovatieve businesskansen en heeft u interesse in de zakelijke mogelijkheden in Curaçao? Ga dan mee naar de Bon Bini for Business Summit Curaçao & Nederland met aanwezigheid van...
Lees verder

Informatiebijeenkomst European Defence Fund - Groningen
Is uw bedrijf of kennisinstelling actief in de defensiebranche? Wilt u meer weten over het European Defence Fund en de mogelijkheden voor deelname? Kom dan naar de Informatiebijeenkomst European Defence Fund. Tijdens deze middag krijgt u meer te horen over de onderwerpen die op de Europese...
Lees verder

Seminar 'Brand your plant'
Bent u actief in de tuinbouwsector en wilt u weten hoe u uw product succesvol op de markt brengt? Bezoek dan het seminar 'Brand your Plant'. De bijeenkomst is speciaal bedoeld voor agrarische- en tuinbouwondernemers, handelaren, kwekers, plantenveredelaars en hun belangenorganisaties.
Lees verder

Schrijf u nu in voor de MKB Export Award 2018
Bent u een mkb-ondernemer met internationale ambities? Schrijf u nu in en maak kans op de MKB Export Award 2018.
Lees verder

Kansenseminar over de beurs Global Industrie Lyon
Maakt uw bedrijf deel uit van het industriële ecosysteem in Nederland en heeft u interesse in de Franse markt? Bezoek dan ons Kansenseminar over de beurs Global Industrie Lyon, op 11 december in Den Haag. Deze bijeenkomst richt zich op alle Nederlandse bedrijven die voornamelijk actief zijn in de...
Lees verder

10 jaar impact met Eurostars
De Europese innovatieregeling Eurostars bestaat 10 jaar. Dat werd op 4 oktober tijdens de Innovatie Expo gevierd.
Lees verder

Nederland in actie bij waterproblemen Niger
Niger heeft grote problemen op het gebied van water en droogte. Van 5 tot 13 november is er een speciaal Nederlands expertteam aan de slag in het land.
Lees verder