maandag 31 december 2018

Frankrijk: Hoe games helpen bij het leren van een vreemde taal

Hoe games helpen bij het leren van een vreemde taal
In Frankrijk gebruiken leraren het educatieve potentieel van videogames om hun leerlingen te verrassen en te motiveren bij het leren van vreemde talen, zoals ze aan de andere kant van de Atlantische Oceaan al veel langer doen. Games in de originele versie hebben een positieve invloed op leren, sterker dan films of tv-series. In de […] Het bericht Hoe games helpen bij het leren van een vreemde taal verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Een eerbetoon aan Antoine Villard
Kleurrijk landschapsschilder met het oog van een architect, liefhebber van grote steden, liefhebber van de natuur, groot verzamelaar. Dit zijn in het kort de belangrijkste kenmerken van Antoine Villard. Na een mooie carrière raakte hij in de vergetelheid. Het 'musée des Ursulines' in Mâcon brengt hem de hele winter een groots eerbetoon. Het leven van […] Het bericht Een eerbetoon aan Antoine Villard verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder