donderdag 31 januari 2019

Frankrijk: Een plantaardige foie gras

Een plantaardige foie gras
Elsa Sallenave en Arun Mehrbakhsh hebben een originele creatie met plantaardige vetten in de verkoop. Een alternatief voor ganzenlever, dat veel gegeten wordt met kerst en oud- en nieuw in Frankrijk. Het ziet eruit als een foie gras en heeft de smaak (of bijna) van foie gras, maar bevat geen dierlijke producten. "Dit is de […] Het bericht Een plantaardige foie gras verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Langlaufen en wandelen in de sneeuw op de Haut-Folin
Er is ongeveer twintig centimeter sneeuw op de toppen van de Morvan gevallen. Vooral op de Haut-Folin is dat goed zichtbaar. De Morvan is het hele jaar mooi, maar als het bedekt is met sneeuw verandert het landschap in een sprookjeswereld. Boven op de top is een gebouwtje met de mooie naam 'Chalet de Préperny' […] Het bericht Langlaufen en wandelen in de sneeuw op de Haut-Folin verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder