vrijdag 18 januari 2019

Innovatiemissie fotonica naar China

Innovatiemissie fotonica naar China
Bent u actief op het gebied van fotonica én heeft u interesse in de mogelijkheden voor samenwerking met China? Ga dan in maart mee met onze fotonica innovatiemissie.
Lees verder

Seminar Water- en Mileutechnologie in China
Bent u actief op het gebied van milieutechnologie, afvalverwerking, water-, bodem- of luchtzuivering ? En wilt u de Chinese markt betreden of uw activiteiten in China uitbreiden? Kom dan naar het Seminar Water- en Milieutechnologie in China, op 7 maart 2019 in Apeldoorn. Het seminar is interessant...
Lees verder

Holland Paviljoen op de IE Expo Shanghai 2019
Houdt u zich bezig met technologische oplossingen voor milieuvraagstukken op het gebied van water, afval, lucht en grond? Neem dan van 15 tot en met 17 april deel aan het Holland Paviljoen tijdens de IE Expo in Shanghai. In een land waar de groeiende vraag naar milieutechnische oplossingen het...
Lees verder

Handelsmissie naar de transport- en logistiekbeurs Logismed 2019 in Marokko
Bent u actief in de transport- en/of logistieke sector? En heeft u interesse om uit te breiden naar Marokko? Sluit u dan aan bij de handelsmissie en ga van 9 tot en met 11 april mee naar de internationale transport- en logistiekbeurs Logismed 2019 in Casablanca. De economische groei van Marokko...
Lees verder

Europese subsidie voor nieuwe campagne Bionext
Op 1 februari 2019 start Bionext het 3-jarig promotieprogramma Bio lekker voor je, voor de promotie van biologische producten in Nederland.
Lees verder

Rehabilitatie en uitbreiding van waterzuiveringsinstallatie in La Paz met DRIVE
Met het DRIVE-programma commiteert RVO.nl € 3,3 miljoen aan Bolivia voor de rehabilitatie en uitbreiding van de Pampahasi waterzuiveringsinstallatie in La Paz.
Lees verder

Kansenseminar zakendoen in de Roemeense zorgsector
U bent actief in de zorgsector, geïnteresseerd in zakendoen in Roemenië en wilt meer weten over de kansen in dit land? Neem deel aan de kansenseminar zakendoen in de Roemeense zorgsector, op vrijdag 8 februari in Den Haag. Deze bijeenkomst richt zich op alle Nederlandse bedrijven in de zorg die...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Stimuleringsregeling E-health Thuis (SET)
Bent u aanbieder of inkoper van ondersteuning of zorg en wilt u een e-health toepassing opschalen en borgen? Dan is de Stimuleringsregeling E-Health Thuis (SET) wellicht iets voor uw samenwerkingsverband. Deze nieuwe regeling opent op 1 maart. Het op grotere schaal en structureel inzetten van...
Lees verder

Douanerecht Indica-rijst uit Cambodja en Myanmar
Nieuwsbericht 19.004 - Met ingang van 18 januari 2019 legt de douane bij invoer van Indica-rijst van oorsprong uit Cambodja en Myanmar tijdelijk weer een douanerecht op.
Lees verder

Smart Industry Jaarevent
Smart Industry helpt en stimuleert ondernemers aan de hand van 8 belangrijke industrietransformaties om slimme ideeën om te zetten tot producten. Ook benieuwd naar de Smart Industry toepassingen en hoe deze in te zetten zijn binnen uw bedrijf? Kom dan naar het Smart Industry Jaarevent.
Lees verder