donderdag 17 januari 2019

Koningin Máxima bij SER-bijeenkomst Culturele diversiteit in de top

Koningin Máxima bij SER-bijeenkomst Culturele diversiteit in de top
Hare Majesteit Koningin Máxima is dinsdagmiddag 29 januari bij de Sociaal-Economische Raad in Den Haag aanwezig bij de bijeenkomst 'Culturele diversiteit in de top'. Tijdens de bijeenkomst gaan bestuurders, rolmodellen en experts in gesprek over hoe diversiteit in culturele achtergrond op management-en bestuursniveau vergroot kan worden. Minister Van Engelshoven van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap en minister Koolmees van Sociale Zaken en Werkgelegenheid zijn aanwezig.
Lees verder

Erekruis van de Huisorde van Oranje voor de heren Asselbergs, Ten Cate, Fokkens, Veen, De Wijkerslooth de Weerdesteyn
Zijne Majesteit de Koning heeft bij Koninklijke Beschikkingen van 19 december 2018 aan mr. J.J.P.M. Asselbergs, mr. E. ten Cate, ing. B. Fokkens, de heer E.W. Veen, en jonkheer ir. R.J. de Wijkerslooth de Weerdesteyn, het Erekruis van de Huisorde van Oranje verleend.
Lees verder