dinsdag 8 januari 2019

Nieuwe tender Partners voor Water 7 januari open

Nieuwe tender Partners voor Water 7 januari open
Van 7 januari tot 8 februari 2019 is de subsidieregeling Waterveiligheid en Waterzekerheid Stedelijke Delta's (WWSD) weer open.
Lees verder

Creative Twinning programma ondersteunt vijf internationale cultuurprojecten met impact
Het Nederlandse Creative Twinning subsidieprogramma, onderdeel van het internationale cultuurbeleid, is begin 2018 gelanceerd. Er worden met dit subsidieprogramma vijf projecten ondersteund die cultuur inzetten om bij te dragen aan de bevordering van maatschappelijke vernieuwing, sociale verbinding...
Lees verder

Juridisch financiële basiscursus Horizon 2020 - november
Neemt uw organisatie deel aan een Horizon 2020-project of gaat zij dat in de toekomst doen? En bent u nog niet bekend met de specifieke juridische en financiële voorwaarden waaraan u bij deelname moet voldoen? Dan is deze Juridisch financiële basiscursus iets voor u! De cursus richt zich op...
Lees verder

Global Entrepreneurship Summit (GES) 2019
Kom op 4 en 5 juni 2019 ook naar de Global Entrepreneurship Summit (GES) 2019 in Den Haag. Ondernemers uit Nederland en de rest van de wereld kunnen zich hiervoor aanmelden. Doel van GES is om internationaal ondernemerschap te stimuleren in het ontwikkelen van concrete oplossingen voor de...
Lees verder

de Global Entrepreneurship Summit (GES) 2019
Kom op 4 en 5 juni 2019 ook naar de Global Entrepreneurship Summit (GES) 2019 in Den Haag. Ondernemers uit Nederland en de rest van de wereld kunnen zich hiervoor aanmelden. Doel van GES is om internationaal ondernemerschap te stimuleren in het ontwikkelen van concrete oplossingen voor de...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Compliance Programma i.s.m. de Wereldbank
Voert uw bedrijf projecten in ontwikkelingslanden of opkomende markten uit? Heeft u te maken met aanbestedingen ter plaatse? Werkt u samen met lokale partners of distributeurs? Kom dan 1 februari naar de Compliance programma bijeenkomst!
Lees verder

Missie gezondheidszorg Texas met Erik Gerritsen, Secretaris-Generaal van het ministerie van VWS
Bent u actief in de Life Sciences & Health-sector en geïnteresseerd in de Verenigde Staten? Ga dan van 4 tot en met 9 maart mee met de missie naar Texas onder leiding van Erik Gerritsen, Secretaris-Generaal van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Tijdens deze missie ligt de...
Lees verder

Rectificatie nieuwsbericht 24 december 2018
Dit is een rectificatie op het nieuwsbericht over de "Kansen in de fruitsector in Kazachstan".
Lees verder

Hackathon over de toekomst van mobiliteit
Bent u geïnteresseerd in innovatieve en vooruitstrevende oplossingen op het gebied van smart mobility en duurzame logistiek? Kom dan van 19 tot en met 21 februari 2019 naar de hackathon 'The future of mobility - Get connected!' in Riga, Letland.
Lees verder

Horizon 2020 financiering voor 17 innovatieve Nederlandse scale-ups
Het Horizon 2020-programma van de Europese Commissie stimuleert innovatie binnen het mkb met een speciaal mkb (SME) instrument.
Lees verder