maandag 28 januari 2019

Noorwegen: Bowling + borrel
Beste aspirant-lid,

Op vrijdag 1 februari is iedereen van harte uitgenodigd om een drankje te doen en een hapje te komen eten in café Forest & Brown. Tijdens die avond maken een uitstapje naar het nabijgelegen Solli Bowling om met z'n allen te gaan bowlen!

De avond begint om 17.30 in café Forest & Brown (Niels Juelsgate 31, Oslo). Na een drankje en een versnapering vertrekken we om 19.45 vanuit Forest & Brown naar Solli Bowling (Henrik Ibsens gate 100, Oslo - 5 minuten lopen) om te gaan bowlen! Er is daar gereserveerd van 20.00 tot 21.00 uur. Daarna is het een korte weg terug naar café Forest & Brown om na te borrelen.

Aanmelding en kosten:
Voor de borrel is aanmelding niet nodig. Zowel leden als niet-leden zijn van harte welkom.

Aanmelden voor het bowlen dient vooraf te gebeuren via de volgende link: https://goo.gl/forms/xcPFrXjTp1SZtXp13 .

De kosten voor het bowlen zijn 50 NOK per persoon voor leden en 150 NOK per persoon voor niet-leden.
Betaling gebeurt via Vipps op de avond zelf.

Capaciteit is beperkt, dus wees er snel bij! We reserveren extra bowlingbanen indien nodig.

Tot dan!


Bestuur Nederlandse Club Oslo

Nederlandse Club Oslo Elleflaten 6 DRØBAK, Akershus 1444 Norway