zaterdag 19 januari 2019

Ons Oranje! Start kaartverkoop kwalificatie EURO2020

Start kaartverkoop kwalificatie EURO2020
Het Nederlands elftal speelt op donderdag 21 en zondag 24 maart de eerste thuiswedstrijden in de kwalificatie voor EURO2020 tegen Wit-Rusland (Rotterdam) en Duitsland (Amsterdam).
Lees verder

Voorlopige selectie Onder 15 voor vierlandentoernooi in Spanje
KNVB-coach Martijn Reuser heeft de voorlopige selectie bekendgemaakt van Oranje onder 15 voor het vierlandentoernooi in Spanje. Tijdens het toernooi zal Onder 15 het opnemen tegen achtereenvolgens Hongarije, Ierland en het thuisland.
Lees verder

Start kaartverkoop WK 2019
De Oranjeleeuwinnen hebben zich geplaatst voor het WK van 7 juni tot en met 7 juli in Frankrijk. De kaartverkoop voor dit toernooi start maandag 21 januari om 12.00 uur en loopt t/m vrijdag 8 februari 23.59 uur. Hieronder lees je alle belangrijke informatie over het kopen van tickets voor dit toernooi.
Lees verder

Vrouwen onder 19 boekt 2-0 overwinning op Noorwegen
Vrouwen onder 19 heeft vrijdagavond in Portugal, dankzij doelpunten van Lieske Carleer en Kirsten van de Westeringh, met 2-0 van Noorwegen gewonnen.
Lees verder

OranjeLeeuwinnen beginnen WK-jaar met zege in Kaapstad
Van een leien dakje ging het zeker niet, maar de OranjeLeeuwinnen hebben de eerste wedstrijd van 2019 opgeluisterd met een 1-2 overwinning op Zuid-Afrika. Een sterke start bleek voldoende voor de oefenzege.
Lees verder