woensdag 30 januari 2019

Princess Traveller en TeamNL verlengen samenwerking

Princess Traveller en TeamNL verlengen samenwerking
AMSTERDAM - Op zaterdag 12 januari 2019 vond tijdens het jaarlijkse Princess Traveller Sneeuwfeest in Amsterdam, de officiële ondertekening plaats van de verlenging van het contract tussen Princess Traveller en NOC*NSF. Princess Traveller is official supplier van TeamNL en is er trots op dat het Olympische én de Paralympische team de komende twee jaar zullen reizen met de speciaal voor hen ontwikkelde nieuwe Team NL koffers. Tim Ouborg en Florentine Ouborg van Princess en Maurits Hendriks van NOC*NSF hebben in een idyllische winteromgeving op de schaatsbaan in Amsterdam hun handtekening onder de overeenkomst gezet.  Na het tekenen van de overeenkomst werd de TeamNL koffer overhandigd door Florentine en Tim Ouborg. Tevens vertelde NOC*NSF Technisch Directeur Maurits Hendriks het laatste nieuws omtrent de voorbereidingen voor de uitzending naar de Zomerspelen van Tokyo 2020. Florentine...
Lees verder

KNZB en NOC*NSF achter terugtrekken WK parazwemmen uit Maleisië
Het WK zou van 29 juli tot en met 4 augustus worden gehouden in Kuching. ''Vanzelfsprekend vinden ook wij dat alle landen moeten kunnen deelnemen aan internationale wedstrijden'', zegt André Cats, technisch directeur van de KNZB. ''We wisten dat het IPC in gesprek zou gaan met het organisatiecomité over deze kwestie. We hadden de hoop dat het opgelost zou worden. Nu Maleisië daartoe niet bereid is, hebben wij volledig begrip voor het besluit van het IPC om de wedstrijd terug te trekken.''Ook NOC*NSF uit zich in soortgelijke bewoordingen: "Het is sterk verontrustend dat er landen zijn die andere landen weren van internationale sportevenementen. Als NOC*NSF zijnde kunnen wij alleen maar begrip tonen voor de beslissing van het IPC." Het IPC gaat nu op zoek naar een andere locatie voor het WK en roept kandidaat-steden op zich uiterlijk 11 februari te melden. Cats: ''In verband met de...
Lees verder

Kunstrijdster Caya Scheepens vlaggendraagster Talent TeamNL Sarajevo 2019
ARNHEM - Kunstrijdster Caya Scheepens is door chef de mission Kayan Bool gevraagd als vlaggendrager van Talent TeamNL dat in februari meedoet aan het European Youth Olympic Festival in Sarajevo. Vanwege haar tak van sport, waar sporters al op jonge leeftijd doorstromen, zit zij het dichtst bij de overgang naar de senioren. Bool licht toe: "Ze is van dit team het verst in haar sportieve ontwikkeling. Voor Caya zal dit een van de laatste juniorenevenementen zijn, de seniorenevenementen lonken. Daarbij: kunstschaatsen is wereldwijd enorm groot, maar in ons land is het een vrij kleine tak van sport. Ik wil behalve Caya, een meid die volgens mij sterk in haar schoenen staat, ook het kunstschaatsen in Nederland graag een podium geven. Want niet alleen Caya, ook deze mooie sport verdient dat!" Sarajevo en EYOF De inwoners van Sarajevo zien het plaatsvinden van het European Youth Olympic...
Lees verder