Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 11 januari 2019

Vacature Administratief Assistent bij de Nederlandse Ambassade te Bogotá

Vacature Administratief Assistent bij de Nederlandse Ambassade te Bogotá
De Ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden te Bogotá is op zoek naar een Administratief Assistent (36 uur per week). De administratief medewerker biedt organisatorische, secretariële en administratieve ondersteuning aan het management en/of personeelsleden. Meer informatie is te vinden via de volgende link.
Lees verder

Senegal - Vacature bij de Nederlandse ambassade in Dakar
Bij de Nederlandse ambassade in Dakar is per direct een vacuture voor een fulltime Senior Consulair Medewerker (38 uur per week).
Lees verder

Kaapverdië - Reclasseringsvrijwilligers gezocht
Bureau Buitenland, onderdeel van Reclassering Nederland, is op zoek naar Nederlandstalige vrijwilligers die regelmatig Nederlandse gedetineerden in Sao Martinho (ten westen van Praia, Santioago) zouden willen bezoeken.
Lees verder

'Reizen naar verre oorden is meer dan alleen logisch nadenken'
Nederlandse vakantiegangers gaan niet altijd even goed voorbereid op verre reis. Hoe pak je het dan wel aan? Bezoekers van de jaarlijkse vakantiebeurs in Utrecht laten zien hoe zij hun zaken regelen. 'Je kunt niet alleen vertrouwen op een Lonely Planet van 2 jaar geleden'.
Lees verder

Ambassade Bogotá publiceert eerste duurzaamheidsrapport
De Ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Colombia heeft onlangs een eerste duurzaamheidsrapport gepubliceerd.
Lees verder