dinsdag 22 januari 2019

VBNGBk: GEVOLGEN VAN SCHEIDING VAN EUROPESE UNIE EN HET VERENIGD KONINKRIJK ZONDER DEAL

GEVOLGEN VAN SCHEIDING VAN EUROPESE UNIE EN HET VERENIGD KONINKRIJK ZONDER DEAL
Het Britse Lagerhuis verwierp op 15 januari de Brexit-deal die Theresa May met de Europese Raad en Europese Commissie (EC)  is overeengekomen. Hierdoor is het onduidelijk en onzeker hoe de situatie zal zijn op 29 maart 2019. Dat maakt het moeilijk om je voor te bereiden op de tijd na 29 maart als je te […]
Lees verder

Nieuwsbrief 2018-3
De derde nieuwsbrief van 2018 betreffende het vierde kwartaal 2018 is beschikbaar. Leden van de VBNGB ontvangen de nieuwsbrief ook per e-mail. De nieuwsbrief bevat een overzicht van de acties die door het bestuur genomen zijn gedurende deze periode. Nieuwsbrief 2018-3
Lees verder

PASPOORT EN ID KAART AANVRAGEN IN BORDEAUX
Het volgend bericht hebben wij ontvangen van Radinck J. van Vollenhoven, Honorair Consul Bordeaux, op 22 januari 2019. SAVE THE DATE!! PASPOORT EN ID KAART AANVRAGEN IN BORDEAUX, 26/27 MAART 2019. Klik op onderstaande links voor meer informatie. https://www.nederlandwereldwijd.nl/actueel/nieuws/2019/01/16/nederlands-paspoort-of-id-kaart-aanvragen-in-bordeaux https://www.nederlandwereldwijd.nl/wonen-werken/paspoort-en-id-kaart/paspoort-of-id-kaart-aanvragen-als-u-in-het-buitenland-woont/frankrijk
Lees verder