Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 4 januari 2019

VBNGBk: Loonbelasting en inkomstenbelasting in Oostenrijk

Loonbelasting en inkomstenbelasting in Oostenrijk
Wij hebben op 16 december 2018 van Drs. Karin Hegeraad wonende in Oostenrijk het verzoek ontvangen volgend bericht te plaatsen. "Loonbelasting en inkomstenbelasting in Oostenrijk" Dit artikel gaat over wie in Oostenrijk belastingplichtig is, vanaf welk inkomen de belastingplicht begint, wat de verschillen zijn tussen loonbelasting en inkomstenbelasting en er wordt ingegaan op de zeven types belastbare […]
Lees verder

Registratie voor de Europese Parlementsverkiezingen van 23 mei 2019
De Kiesraad meldt het volgende:   "Vanuit het buitenland Een Nederlandse kiezer die op de dag van de verkiezing tijdelijk of permanent in het buitenland verblijft, kan toch deelnemen aan de stemming. Als deze kiezer nog wel in een Nederlandse gemeente staat ingeschreven, kan per brief of per onderhandse of schriftelijke volmacht stemmen. Als hij […]
Lees verder

Geplande zorg in Duitsland van een verdragsgerechtigde wonend in België
ECLI:NL:CRVB:2018:4215   Instantie Centrale Raad van Beroep Datum uitspraak 20-12-2018 Datum publicatie 03-01-2019 Zaaknummer 17/2210 ZVW Rechtsgebieden Socialezekerheidsrecht Bijzondere kenmerken Hoger beroep Inhoudsindicatie CAK heeft het verzoek om vergoeding van de medische kosten in Duitsland terecht afgewezen. Bij de behandelingen waarvoor vergoeding is gevraagd, was sprake van geplande zorg in de zin van artikel 20 […]
Lees verder