donderdag 7 februari 2019

Frankrijk: Fête de Violon in Luzy

Fête de Violon in Luzy
15, 16 en 17 februari Fête de Violon in Luzy. Zeer de moeite van het bezoeken waard. Klik voor het programma op onderstaande pdf, of kijk op www.feteduviolon.com Het bericht Fête de Violon in Luzy verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder

Reorganisatie van de TNT-frequenties
Vanaf 29 januari zullen de inwoners van de Yonne, die televisie ontvangen via een antenne, opnieuw actie moeten ondernemen als ze naar hun favoriete zenders willen blijven kijken. In april 2016, tijdens de overgang van TNT naar hd-TV, moesten de Icaunais hun televisie ook al opnieuw instellen. De Yonne is sterk afhankelijk van dit type […] Het bericht Reorganisatie van de TNT-frequenties verscheen eerst op Bourgondische Zaken.
Lees verder