maandag 4 februari 2019

Handelsmissie Road to GES-evenement in Kansas City

Handelsmissie Road to GES-evenement in Kansas City
Bent u een innovatieve Nederlandse ondernemer en actief in de agro-, food- of biobased-sector, of de daaraan gerelateerde watersector? En wilt u uw marktkansen verkennen in de Midwest van de Verenigde Staten? Ga dan mee met de handelsmissie naar Kansas City en bezoek het evenement Road to Global...
Lees verder

Handelsmissie spoorgoederenvervoer China met secretaris-generaal Ongering van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Bent u actief in de spoorsector? En wilt u zakendoen in China of uw contacten uitbreiden en verstevigen? Ga dan van zondag 7 tot en met vrijdag 12 april mee naar China met de handelsmissie spoorgoederenvervoer. Deze missie is in aanwezigheid van Lidewijde Ongering, secretaris-generaal van het...
Lees verder

Save the date: Missie gezondheidszorg naar Parijs
Van 21 tot en met 23 mei organiseren wij een economische missie naar de Paris Healthcare Week. Bent u actief in de sector Life Sciences & Health (LSH) en wilt u zakendoen in Frankrijk? Ga dan met ons mee! Deze missie is onder leiding van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. De...
Lees verder

Informatiebijeenkomst in Utrecht over Holland e-Mobility House op EVS32 in Lyon
Bent u actief op het gebied van e-mobility? En wilt u zakendoen in Frankrijk? Kom dan op 12 februari naar Utrecht voor de informatiebijeenkomst over het Holland e-Mobility House op het Electric Vehicle Symposium (EVS32) in Lyon.
Lees verder

Economische missie Vietnam met minister-president Rutte, minister Van Nieuwenhuizen en directeur-generaal Sonnema
Wilt u starten met zakendoen in Vietnam of uw bestaande contacten daar uitbreiden? Ga dan van zondag 7 tot en met vrijdag 12 april mee met de economische missie naar Vietnam. Deze economische missie is in aanwezigheid van minister-president Mark Rutte, minister van Infrastructuur en Waterstaat,...
Lees verder

Fonds Bestrijding Kinderarbeid weer open
Vanaf 4 februari tot en met 2 december 2019 is het Fonds Bestrijding Kinderarbeid (FBK) weer open. Samenwerkende bedrijven, ngo's en lokale partners kunnen een projectvoorstel indienen voor subsidie, kennisdeling, advies en inhoudelijke begeleiding.
Lees verder

Holland Lounge op Laval Virtual 2019
Bent u benieuwd naar de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van virtual reality? Kom dan van 20 tot en met 24 maart naar de vakbeurs Laval Virtual in Laval, Frankrijk. Neem deel aan de Holland Lounge en ontmoet zakenpartners uit verschillende sectoren. Laval Virtual is de grootste VR / AR &...
Lees verder

Pluimvee Roadshow Colombia
Bent u ondernemer in de pluimveesector en geïnteresseerd in zakendoen met het buitenland? Of neemt u deel aan het regionale XXVI Congreso Latinoamericano de Avicultura - OVUM 2019 in Lima? Van 14 tot en met 17 oktober, aansluitend aan dit evenement, zijn wij met de Pluimvee Roadshow in Colombia. Ga...
Lees verder

The Road to Global Entrepreneurship Summit Curaçao (GES2019)
Op 14 en 15 maart vindt op Curaçao The Road to Global Entrepreneurship 2019 Summit (GES2019) plaats.
Lees verder

Uitdagingen voedselverwerkende industrie Canada
Canada biedt kansen aan de Nederlandse voedselverwerkende industrie. Het land positioneert zich graag als wereldwijde koploper op het gebied van voedingsmiddelen.
Lees verder