vrijdag 1 februari 2019

Informatie over de Europees Parlement-verkiezingen van 23 mei 2019

Informatie over de Europees Parlement-verkiezingen van 23 mei 2019
Beste Nederlanders, Op 23 mei 2019 kunt u als kiezer buiten Nederland weer stemmen. U brengt uw stem uit tijdens de verkiezingen voor de leden van het Europees Parlement. U stemt met een briefstembewijs of een kiezerspas. U kunt ook iemand machtigen om voor u te stemmen. Om te kunnen stemmen, moet u zich registeren als kiezer buiten Nederland. Wilt u stemmen voor de verkiezing van het Europees Parlement op 23 mei 2019? Registreer u dan uiterlijk op 11 april 2019 via onderstaande link. U hoeft...
Lees verder

Paspoort aanvragen in Brasília
Op donderdag 21 maart 2019 is er een eenmalige gelegenheid om een Nederlands paspoort aan te vragen in de hoofdstad Brasília.
Lees verder

Consulaat in Hong Kong gesloten tijdens Chinese Nieuwjaar
Het Consulaat is tijdens het Chinees Nieuwjaar gesloten van 5 tot 7 februari. Kung Hei Fat Choy!
Lees verder

Informatie over de Europees Parlement-verkiezingen van 23 mei 2019
Beste Nederlanders! Op 23 mei 2019 kunt u als kiezer buiten Nederland weer stemmen. U brengt uw stem uit tijdens de verkiezingen voor de leden van het Europees Parlement. U stemt met een briefstembewijs of een kiezerspas. U kunt ook iemand machtigen om voor u te stemmen.
Lees verder

Bedrijvenmiddag: speeddaten met ambassadeurs
Op de ambassadeursconferentie die deze week plaatsvond, gingen 140 diplomaten in gesprek met politici, maatschappelijke organisaties én ondernemers. In de Fokker Terminal in Den Haag konden entrepreneurs vragen stellen aan de diplomaten als: 'Welke kansen zijn er voor Nederlandse logistieke bedrijven in het land waar u werkt?'
Lees verder