maandag 11 februari 2019

Innovatiemissie Verenigde Staten: 'Future of Automation' met minister Sigrid Kaag

Innovatiemissie Verenigde Staten: 'Future of Automation' met minister Sigrid Kaag
Bent u actief op het gebied van robotica, artificial intelligence (AI) of blockchain? En wilt u de Amerikaanse markt in Silicon Valley verkennen? Ga dan van 25 tot en met 27 maart mee met deze missie. Minister Sigrid Kaag voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking is erbij.
Lees verder

Bijeenkomst 5 jaar Mkb Innovatiestimulering Topsectoren (MIT)
De MIT-regeling bestaat 5 jaar. Wat kan de overheid voor het innovatief mkb betekenen, hoe pakken ondernemers het naar de markt brengen aan en in welke projecten is de afgelopen 5 jaar geïnvesteerd? Antwoorden hierop en meer vindt u tijdens de bijeenkomst 5 jaar MIT.
Lees verder

Informatiebijeenkomst Stimuleringsregeling E-health Thuis (SET) - april
Bent u aanbieder of inkoper van ondersteuning of zorg en wilt u een e-health toepassing opschalen en borgen? Dan is de Stimuleringsregeling E-Health Thuis (SET) wellicht iets voor uw samenwerkingsverband. Deze nieuwe regeling opent op 1 maart. Het op grotere schaal en structureel inzetten van...
Lees verder

Klaar voor de start? Export!
Ziet u kansen voor uw product in het buitenland, maar zoekt u hulp bij het zetten van de eerste stap? Of exporteert u al, maar wilt u nieuwe markten verkennen? Kom dan op donderdag 19 maart naar de bijeenkomst Klaar voor de start? Export! Spreker Esther Raats-Coster neemt u mee in de wereld van...
Lees verder

Kansenseminar zakendoen in West-Afrika
Bent u benieuwd naar uw zakelijke kansen in West-Afrika? Wilt u in één middag met de Nederlandse ambassades in Benin, Ghana, Ivoorkust, Mali, Nigeria en Senegal spreken? En met bedrijven met ervaring in de regio? Kom dan op 7 maart naar het kansenseminar Zakendoen in West-Afrika. Tijdens de...
Lees verder

Gevaarlijke Stoffen Innovatiefestival
Wilt u meer weten over praktische innovaties voor veilig werken met gevaarlijke stoffen? Kom dan op 14 maart naar het Gevaarlijke Stoffen Innovatiefestival in Utrecht. In Nederland heeft 1 op de 6 werknemers te maken met gevaarlijke stoffen tijdens het werk. Een belangrijke vraag is dan ook: hoe...
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens CFIA beurs over innovaties in de voedingsindustrie
Bent u op zoek naar potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van innovaties in de voedingsindustrie? Kom dan van 12 tot en met 14 maart naar het b2b-matchmaking event van het Enterprise Europe Network (EEN). Het b2b-matchmaking event vindt plaats tijdens de internationale...
Lees verder

Octrooiblog: Is het oudste octrooi van God?
Wat is het eerste octrooi in de geschiedenis? Middeleeuwse glasproductie uit Venetië? Of recepten uit het antieke Griekenland?
Lees verder

Zakendoen met de Asian Development Bank
Wilt u zakendoen met de Asian Development Bank (ADB)? Kom dan op 27 en 28 maart 2019 naar de Business Opportunities Fair (BOF) in Manilla. U krijgt de mogelijkheid om uw kansen te verkennen en in contact te komen met professionals van de ADB.
Lees verder

Dutch Smart City challenges in Miami, Baltimore, New York City en Boston
In maart en april 2019 meert de clipper 'Stad Amsterdam' aan in Miami, Baltimore, New York en Boston. In deze steden is het schip het podium voor 'Smart City Clipper Sessions'.
Lees verder