maandag 11 februari 2019

Koning beëdigt staatsraden

Koning beëdigt staatsraden
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde achtereenvolgens beëdigd de heer mr. A. (Aaldert) ten Veen en mevrouw mr. C.C.W. (Sandra) Lange. De heer Ten Veen en mevrouw Lange zijn benoemd tot staatsraad in de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State.
Lees verder

Koning aanwezig bij 100 jaar luchtvaart in Nederland
Zijne Majesteit de Koning is donderdagmiddag 14 maart aanwezig bij de viering van '100 jaar luchtvaart in Nederland' in het Eye Filmmuseum in Amsterdam. KLM, NLR-Nederlands Lucht- en Ruimtevaartcentrum en GKN Fokker bestaan in 2019 alle drie honderd jaar. Zij starten de viering van hun jubilea met een gezamenlijk evenement in het teken van een duurzame toekomst van de Nederlandse luchtvaart.
Lees verder