dinsdag 5 februari 2019

Koning bij 60-jarig jubileum Vereniging van docenten Geschiedenis en staatsinrichting in Nederland

Koning bij 60-jarig jubileum Vereniging van docenten Geschiedenis en staatsinrichting in Nederland
Zijne Majesteit de Koning woont vrijdagmorgen 15 maart de viering bij van het 60-jarig jubileum van de Vereniging van docenten Geschiedenis en staatsinrichting in Nederland (VGN). De viering vindt plaats tijdens het Nationaal Geschiedenisonderwijscongres op Slot Loevestein in Poederoijen. De Koning neemt het eerste exemplaar van het jubileumnummer van het verenigingstijdschrift Kleio in ontvangst.
Lees verder

Koning en minister Koolmees (SZW) brengen werkbezoek in kader van inburgeringsstelsel
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdagmiddag 5 februari samen met minister Koolmees van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) een werkbezoek gebracht aan de gemeente Haarlem. Het onderwerp van het werkbezoek was het nieuwe inburgeringsstelsel. De Koning en de minister werden ontvangen door burgemeester Wienen en wethouder Sociale Zaken Roduner.
Lees verder