dinsdag 5 februari 2019

Koningin Máxima bij jubileumsymposium Qredits

Koningin Máxima bij jubileumsymposium Qredits
Hare Majesteit Koningin Máxima houdt op dinsdagochtend 5 maart in De Rijtuigenloods in Amersfoort een korte toespraak bij het jubileumsymposium ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van Qredits-Microfinanciering Nederland. Koningin Máxima spreekt in haar hoedanigheid van lid van het Nederlands Comité voor Financiering en Ondernemerschap.
Lees verder

Koningin Máxima bij conferentie Fintech for Inclusion
Hare Majesteit Koningin Máxima woont vrijdagochtend 8 februari in het Gemeentemuseum in Den Haag de Fintech for Inclusion Summit 2019 bij.  Zij doet dit in haar hoedanigheid van speciale pleitbezorger van de VN secretaris-generaal voor inclusieve financiering voor ontwikkeling. De conferentie wordt georganiseerd door de Nederlandse ontwikkelingsbank (FMO) in samenwerking met de internationale non-profitorganisatie voor inclusieve financiering ACCION en investeringsmaatschappij Quona Capital.
Lees verder