woensdag 13 februari 2019

Koningin Máxima bij viering 300 jaar Bavaria

Koningin Máxima bij viering 300 jaar Bavaria
Hare Majesteit Koningin Máxima is op donderdagmiddag 28 maart aanwezig bij de start van de viering van driehonderd jaar brouwerij Bavaria in Lieshout. Bavaria is onderdeel van familiebedrijf Swinkels Family Brewers, dat momenteel door de zevende generatie Swinkels wordt geleid. Tijdens het bezoek is onder meer aandacht voor de familiegeschiedenis van de brouwerij en lokale betrokkenheid, maar ook voor de toekomst van het bedrijf en duurzame initiatieven en innovaties in binnen-en buitenland.
Lees verder

Koning bezoekt De Vrije Uitloop Breda
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander heeft woensdagmiddag 13 februari 2019 een werkbezoek gebracht aan coöperatie de Vrije Uitloop in Breda. In deze coöperatie kunnen mensen in een veilige omgeving hun parttime onderneming starten met behoud van hun uitkering. De Koning bracht het bezoek in zijn hoedanigheid als beschermheer van het Oranje Fonds.
Lees verder